Föremål som liknar H110
7464 ORNAMENTAL PEN..
1900, H110, sk knoppar saknas
Sold: SEK 1400
Sold den 29 mars 2005
1433 MIRROR
rokokostil, förgylld, H110
Sold: SEK 300
Sold den 7 mars 2005
3596 Takarmatur
20-armad, H110
Sold: SEK 3400
Sold den 28 februari 2005
8177 Ljuskrona
Empirstil, H110
Sold: SEK 5600
Sold den 21 februari 2005
8086 MIRROR
rokokostil, H110
Sold: SEK 700
Sold den 14 februari 2005
6528 MIRROR
trä, H110
Sold: SEK 850
Sold den 31 januari 2005
5498 CHEST OF DRAWERS
valnöt, 1800-tal. 90x45 H110
Sold: SEK 2300
Sold den 22 november 2004
8318 Skåp
Kina, 1900, L110 D45 H110
Sold: SEK 4200
Sold den 18 oktober 2004
6616 Ljuskrona
1800-tal, 8 ljusarmar, H110
Sold: SEK 19000
Sold den 4 oktober 2004