9192 Oljemålning
H Münch, Landskap, signerad. Olja på duk, 60x80 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 30 september 2019 -
5065 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, signerad H Münch, 60x80
Såld: 150 kr
Såldes den 25 april 2016 -
7299 Stop
Metall, Barth München, 1871, H.19
Såld: 600 kr
Såldes den 7 februari 2005
Föremål som liknar H Münch
- Träfflista
- alla
- Visa alla