Föremål som liknar H Andersson
1050 Vas
Såld: 1.700 kr
Såldes den 5 februari 2024
3045 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 11 december 2023
3033 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 6 november 2023
9205 Etsning
Arthur Enoch Andersson, Signerad, 22x21 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 24 augusti 2020
9279 Vas
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 april 2017
7592 Champagneglas
Såld: 900 kr
Såldes den 2 november 2015
8659 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 23 mars 2015
8658 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 16 mars 2015
8681 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015