3078 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
3277 Serigrafi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 januari 2022 -
7189 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 21 oktober 2019
9054 Färglitografi
Håkan Berg, "Morgon", 42/50, signerad, motivet: 28x24
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2016 -
4228 Färglitografi
Håkan Berg, komposition, 18/300, motivet: 40x40
Såld: 300 kr
Såldes den 26 oktober 2015 -
3416 Litografier
12st, Håkan Berg, Akt 1-x11
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 mars 2012
1181 Etsning
Håkan Berg, 45/90, 49x97
Såld: 300 kr
Såldes den 16 maj 2011 -
2177 Färgetsning
Håkan Berg, Vår, 20x15
Såld: 400 kr
Såldes den 21 september 2009