Föremål som liknar Häggblad
4472 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 7 juni 2021
6307 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 25 januari 2021
8142 Parti grafiska..
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2018
1442 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 4 augusti 2014
8170 Carborundumets..
Såld: 150 kr
Såldes den 10 februari 2014
1551 Blandteknik
Karl Erik Häggblad, släpande, pannå, signerad, -66
Såld: 600 kr
Såldes den 16 september 2013
4485 Konstmapp
Såld: 200 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4467 Konstmapp
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012
2406 Nakterhus
Häggblad, Malmö, mässing, höjd: 30
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 mars 2012