Föremål som liknar Häften
4416 STAMPS
Sold: SEK 900
Sold den 24 april 2023
4195 STAMPS
Sold: SEK 1200
Sold den 6 mars 2023
5568 BOOKLETS
Sold: SEK 2400
Sold den 8 mars 2021
8125 COLLECTIVE PLA..
Sold: SEK 1200
Sold den 26 oktober 2020
7230 STAMPS
Sverige Postfriskt 4 album + booklets,
Sold: SEK 800
Sold den 29 januari 2018
7003 TOY CAR
Sold: SEK 2600
Sold den 16 oktober 2017
7733 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 1400
Sold den 15 februari 2016
9339 Album
vykort & Kungahäften, old,
Sold: SEK 1100
Sold den 24 augusti 2015
1553 GRAPHIC ART
Sold: SEK 1800
Sold den 6 januari 2014