3127 Oljemålningar
Såld: 7.200 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
9502 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 30 maj 2022 -
7351 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2021
4353 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
7077 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
5473 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 15 juli 2019
5472 Gouache
Såld: 500 kr
Såldes den 15 juli 2019 -
5471 Gouache
Såld: 600 kr
Såldes den 15 juli 2019 -
2091 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 februari 2019