Föremål som liknar Gunnar Stålbrand
7178 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 28 oktober 2024
9199 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 31 juli 2023
8300 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2023
5183 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
4103 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 13 juni 2022
4337 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 7 mars 2022
4340 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 7 mars 2022
8441 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2021
8074 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 mars 2021