Föremål som liknar Gunnar Pettersson
4150 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
8151 Mapp med litog..
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2022
8155 Mapp med litog..
Såld: 600 kr
Såldes den 24 maj 2022
8152 Mapp med litog..
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2022
8154 Mapp med litog..
Såld: 600 kr
Såldes den 24 maj 2022
8153 Mapp med litog..
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2022
3156 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 22 oktober 2018
7317 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2016
2054 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 24 februari 2014