Föremål som liknar Gudmar Olovson
8081 Skulptur
Såld: 17.000 kr
Såldes den 29 juli 2024
5273 Skulptur
Såld: 1.900 kr
Såldes den 29 april 2024
6421 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2024
6195 Skulptur
Såld: 2.800 kr
Såldes den 29 januari 2024
1024 Skulptur
Såld: 22.500 kr
Såldes den 3 juli 2023
2033 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 november 2022
7140 Skulptur
Såld: 4.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022
4011 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2022
4010 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 17 oktober 2022