Föremål som liknar Gudmar Olovson

Vi hittade över 21 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6573 Etsning
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 1020 Skulptur
    Såld: 15.000 kr

    Såldes den 25 november 2024
  • 8081 Skulptur
    Såld: 17.000 kr

    Såldes den 29 juli 2024
  • 5273 Skulptur
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 29 april 2024
  • 6421 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 januari 2024
  • 6195 Skulptur
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 29 januari 2024
  • 1024 Skulptur
    Såld: 22.500 kr

    Såldes den 3 juli 2023
  • 2033 Etsning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 21 november 2022
  • 7140 Skulptur
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 31 oktober 2022