Föremål som liknar Grisslehamn
5293 Gouache
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
9388 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 26 september 2022
5312 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 4 oktober 2021
4349 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 januari 2021
6267 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 oktober 2020
3001 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 30 mars 2020
5075 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 7 januari 2019
8380 Akvarell
Grisslehamn, signerad, 23x32 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 4 juli 2016
2567 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 23 maj 2016