Föremål som liknar Gripsholms slott
8104 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 25 oktober 2021
6110 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2020
2009 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 4 maj 2020
4082 Fat
Såld: 500 kr
Såldes den 7 oktober 2019
7540 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 16 september 2019
7036 Fat
Rörstrand, Gripsholms slott. Diameter: 41
Såld: 2.600 kr
Såldes den 12 november 2018
2251 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 februari 2018
7439 Akvarell
Cecilia af Klercker, Gripsholms slott, 17x25
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2017
6485 Diorama
omkring 1900, Gripsholms slott, kork, 80x100
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 oktober 2016