7339 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023 -
9114 Akvarell
Greger Johansson (f. 1942), -94. Domherrar, 39x27
Såld: 900 kr
Såldes den 20 oktober 2014 -
1101 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2013
1110 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 26 november 2012 -
1596 Färglitografi
Greger Johansson (f. 1942), Fåglar, 32x42
Såld: 450 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
1594 Färglitografi
Greger Johansson (f. 1942), 76/190, 37x53
Såld: 300 kr
Såldes den 28 mars 2011