6192 Ramar
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
2086 Färglitografier
2 st, Goethe & Schiller, Karl Bauer, (ej Sign), 57x47
Såld: 200 kr
Såldes den 11 februari 2019 -
2415 Böcker
Goethe, 1800-tal, 18 st
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2011
7315 Skulptur
keramik, föreställande Schiller och Goethe, höjd: 59
Såld: 850 kr
Såldes den 30 mars 2009 -
8021 Böcker
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2008 -
3079 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 9 juni 2008
2108 Bokstöd
1 par + byst, Goethe, trä, höjd: 20
Såld: 600 kr
Såldes den 9 oktober 2006 -
3143 Oljemålning
Goethe, hamnmotiv, 37x44
Såld: 300 kr
Såldes den 29 september 2003 -
6193 BYST
Goethe, Gips, H58
Såld: 1.300 kr
Såldes den 5 november 2001