Föremål som liknar Glas/Nysilver
3038 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 27 februari 2023
8593 Toilettbordsup..
Glas/nysilver. Diameter: 5-20cm
Såld: 200 kr
Såldes den 28 oktober 2019
5321 Bordssurtout
glas/nysilver. Höjd: 34 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 14 oktober 2019
7454 Jardiniere
Glas/Nysilver, längd: 37
Såld: 600 kr
Såldes den 25 mars 2013
2368 Fat
På fot, glas/nysilver, diameter: 25, höjd: 34
Såld: 1.300 kr
Såldes den 23 april 2012
5262 Vaser
Såld: 500 kr
Såldes den 26 mars 2012
1634 Sardinskål
Med lock, Glas/nysilver
Såld: 150 kr
Såldes den 17 maj 2010
1809 Jardiniere
Glas/Nysilver, längd: 22
Såld: 850 kr
Såldes den 21 december 2009
5443 Vinkannor
1 par, sent 1800-tal, glas/nysilver, lagningar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 november 2009