8288 Oljemålning
Gertrud Stavling, signerad. Olja på duk, 56x72
Såld: 300 kr
Såldes den 19 november 2018 -
2301 Oljemålning
Gertrud Stavling, röd ros, signerad, 84x88
Såld: 700 kr
Såldes den 4 maj 2015 -
7122 Oljemålning
Gertrud Stavling, Nät på mur, 90 x 107
Såld: 2.300 kr
Såldes den 19 maj 2008
7121 Oljemålning
Gertrud Stavling, Nät på strand, 90 x 107
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 maj 2008 -
4371 Oljemålning
Gertrud Stavling, 82x96
Såld: 4.400 kr
Såldes den 2 maj 2005