6292 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 8 maj 2023 -
5004 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 13 mars 2023 -
1006 Carborundumets..
Gert Aspelin (f. 1944), 1965 PT. motivet: 52x49
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2017
1087 Serigrafi
Såld: 300 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
1370 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2013 -
4477 Konstmapp
Såld: 600 kr
Såldes den 29 oktober 2012
5610 Färglitografi
Gert Aspelin (f.1944), -66, 25/200, 62x47
Såld: 350 kr
Såldes den 23 november 2009 -
8676 Litografier
2 st, Gert Aspelin, Snöre & såg, ca 40 x 33
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
1005 Serigrafi
Gert Aspelin, 'styrda drömmar', 90x47
Såld: 350 kr
Såldes den 30 januari 2006