4265 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 25 april 2022 -
6415 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2022 -
9279 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 24 augusti 2020
4100 Etsning / akva..
Gerhard Nordström (f. 1925), 9/13, motivet: 19x29
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2017 -
9312 Oljemålning
Gerhard Nordström, signerad, duk, 38x53
Såld: 500 kr
Såldes den 31 mars 2014 -
3296 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2013
4043 Gouache
Gerhard Nordström, "Vid vattenhålet" 43x30
Såld: 450 kr
Såldes den 4 september 2006 -
3031 Oljemålning
Gerhard Nordström, 72x53
Såld: 2.900 kr
Såldes den 27 maj 2002