Föremål som liknar Gerald Steffe
7176 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 28 oktober 2024
6404 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
3031 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 15 augusti 2022
8469 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2022
6337 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022
7153 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 16 maj 2022
5133 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2022
6541 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 3 maj 2021
6060 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 15 mars 2021