Föremål som liknar Genève
1019 Damarmbandsur
Såld: 15.500 kr
Såldes den 26 februari 2024
6430 Speldosa
Genève, 1800-tal. Längd: 56 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 5 september 2022
8253 Armbandsur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 augusti 2022
8102 Armbandsur
Såld: 700 kr
Såldes den 2 maj 2022
8101 Armbandsur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 4 april 2022
6163 Armbandsur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 30 augusti 2021
5427 Armbandsur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 21 september 2020
7075 Fickur
18k guld, Genève. Bruttovikt: 23g. Diameter: 3,5 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 augusti 2020
3022 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 11 maj 2020