Föremål som liknar G Nyman
8484 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 26 februari 2024
6285 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
6159 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 oktober 2020
3543 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 24 februari 2020
5022 Tusch
Såld: 250 kr
Såldes den 13 januari 2020
3100 Tuschteckningar
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2019
9208 Mapp
Såld: 150 kr
Såldes den 8 oktober 2018
9192 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 26 mars 2018
3618 Tusch
Hilding Nyman (1870-1937), Auktion, motivet: 20 x 22
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2015