Föremål som liknar G Nilsson
3146 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 15 april 2024
9312 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 februari 2024
3265 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2023
2057 Skål
Såld: 450 kr
Såldes den 24 oktober 2022
4597 Väggur
Sent 1800-tal, Aug Nilsson, Nyköping. Höjd: 88 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2020
6213 Oljemålning
G Nilsson, signerad. Olja på duk, 35x98 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 20 januari 2020
1534 Vas
Höganäs, Henning Nilsson (1907-1993), höjd: 9 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2017
8446 Vas
Henning Nilsson (1907-1993), Höganäs, höjd: 10 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 april 2017
1008 Confidencen pr..
Såldes den 14 november 2016