4309 Oljemålning
Signerad G Lambert. Olja på duk, 19x29cm
Såld: 800 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
6384 Färglitografi
G Lambert, EA bymotiv, motivets mått: 68x48
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2012 -
1192 Litografi
G Lambert, 50x65
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2008
7144 Blandteknik
G Lambert, 1959, 54x45
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2004