1352 Ragusked
Såld: 700 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
8408 Kaffekanna
silver, 1821, G Folcker, höjd: 14 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 27 februari 2017 -
2253 Oljemålning
G Folcker, motiv från Öland, 32x40
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2011
1752 Fiskspade
G Folcker, Silver, 1823, längd: 33
Såld: 2.100 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
4187 Akvarell
G Folcker, 20x26
Såld: 550 kr
Såldes den 3 juli 2006 -
1315 Dosa
G Folcker, Stockholm, 1848
Såld: 950 kr
Såldes den 5 juni 2006
1461 Gafflar
6 st, 1863 + 3 st G Folcker 1858
Såld: 2.700 kr
Såldes den 22 augusti 2005 -
1213 Färglitografi
G Folcker, 151/310, 38x48
Såld: 450 kr
Såldes den 25 augusti 2003