Föremål som liknar G

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6658 Karaff
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6664 Papperskonst
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6475 Soffa
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6399 Akvarell
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6006 Etsning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6516 Ask
    + skulptur, ”groda”, höjd: 4-15 cm
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 januari 2026