Föremål som liknar G
6658 Karaff
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6664 Papperskonst
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6475 Soffa
Såld: 2.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6638 Takarmatur
Mässing & Rökfärgat glas. Höjd: 53 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6607 Kedja
metall, Frimurare. Längd: 33 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6527 Ramar
ett par, Gustaviansk stil, porträtt, 36x25
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6399 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6006 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6516 Ask
+ skulptur, ”groda”, höjd: 4-15 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026