4044 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023 -
1316 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
1317 Oljemålning
Göthe Sundgren, Äpplen, signerad. Olja på duk, 40x42
Såld: 800 kr
Såldes den 15 oktober 2018
3008 Oljemålning
Göthe Sundgren, Komposition. Olja på duk, 30x35
Såld: 700 kr
Såldes den 10 september 2018