Föremål som liknar Gösta Werner
1008 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 maj 2024
1032 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 13 maj 2024
1005 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
1020 Oljemålning
Såld: 14.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
5258 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
9198 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
8143 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 december 2023
2024 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
2026 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023