8271 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 juli 2021 -
8006 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
7529 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 november 2018
5007 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
5424 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 27 januari 2014 -
3067 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 20 januari 2014
9361 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 16 april 2012 -
3166 Oljemålning
Gösta Gustafsson. S Mälarstrand, 14x14
Såld: 550 kr
Såldes den 27 september 2010 -
3386 Akvarell
Gösta Gustafsson, -84, 11, 5x9
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 mars 2008