Föremål som liknar Gösta Gierow
5171 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 11 mars 2024
5032 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2023
7095 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 16 maj 2022
4015 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 16 augusti 2021
8482 Mapp
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 december 2019
8487 Mapp
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 december 2019
8484 Mapp
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 december 2019
8481 Mapp
Såld: 800 kr
Såldes den 2 december 2019
8483 Mapp
Såld: 800 kr
Såldes den 2 december 2019