Föremål som liknar Gösta Fougstedt
6327 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024
9158 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 24 augusti 2020
7105 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 2 mars 2020
7545 Färglitografi
Gösta Fougstedt (f. 1906), -58, motivet: 38x50
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2016
2373 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 januari 2016
3078 Oljemålning
Gösta Fougstedt (f. 1906), fiskare, signerad, 46x36
Såld: 350 kr
Såldes den 18 maj 2015
4131 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2015
2319 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 23 april 2012
8070 Oljemålning
Gösta Fougstedt (f. 1906), Fruktskål, 40 x 30
Såld: 350 kr
Såldes den 21 mars 2011