Föremål som liknar Göran Strååt
1020 Skulptur
Såld: 10.500 kr
Såldes den 28 februari 2022
8237 Skulptur
Såld: 1.900 kr
Såldes den 14 februari 2022
4114 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 november 2021
7023 Väggrelief
Såld: 600 kr
Såldes den 10 maj 2021
9094 Skulptur
Gips, Göran Strååt (1913-1994), Sverige. Höjd: 38 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 februari 2021
5096 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2019
4497 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 18 februari 2019
3058 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2019
2006 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2016