6295 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2020 -
5028 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
9370 Etsning
Göran Nilsson, 1955,102/310, motivet: 18x26
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2017
7147 Etsning
Göran Nilsson, 1955, motivet: 20x25
Såld: 350 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
3275 Akvarell
Göran Nilsson, 33x41
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2011 -
4060 Etsning
Göran Nilsson, -1955, Hustak, 91/310, 18x26
Såld: 300 kr
Såldes den 10 januari 2011
2434 Spegel
Såld: 400 kr
Såldes den 30 november 2009 -
1241 Litografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 14 september 2009 -
2252 Mapp med litog..
10 st, Bla S-E Johansson & Göran Nilsson
Såld: 550 kr
Såldes den 12 januari 2009