Föremål som liknar Fruktkorg
5343 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
9541 Bordsdekoration
Fruktkorg, Italien. Längd: 32, höjd: 27 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 30 maj 2022
8063 Bordsdekoration
porslin, fruktkorg. Längd: 42, höjd: 28 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 25 oktober 2021
8081 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 maj 2021
4394 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 april 2021
9444 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 5 april 2021
3311 Skulptur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 mars 2020
5071 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 februari 2020
3133 Bordsdekoration
Såld: 800 kr
Såldes den 16 december 2019