5065 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 14 september 2020 -
2026 Träsnitt
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
4559 Skeppsmodell
Fregatt, längd: 72
Såld: 450 kr
Såldes den 3 december 2012
3053 Teckning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 23 maj 2011 -
3460 Skeppsmodell
Fregatt (ren.objekt)
Såld: 800 kr
Såldes den 7 maj 2007 -
9023 FÄRGLITOGRAFI
Nils Tydén, Stockholmsfregatta, 33 x 49
Såld: 400 kr
Såldes den 17 december 2001
2239 AKVARELL
Marin, Fregatten Eugenia, 55 x 45
Såld: 700 kr
Såldes den 9 april 2001