3070 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
5556 Litografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 maj 2015 -
2371 Grafiskt blad
Efter Picasso, Fredsduvan, motivet: 37x55
Såld: 100 kr
Såldes den 16 februari 2015
7197 Grafiskt blad
Efter Picasso, Fredsduvan, motivet: 36 x 53
Såld: 600 kr
Såldes den 16 juni 2014 -
5036 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2012 -
7509 Grafiskt blad
efter Picasso, 'Fredsduvan', 55x48
Såld: 500 kr
Såldes den 14 mars 2011
6714 Färglitografi
Signerad, "Fredsduvan", 122/290, 58x42
Såld: 500 kr
Såldes den 11 oktober 2010 -
4192 Serigrafi
Picasso, Fredsduvan, 21x29
Såld: 450 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
5435 Serigrafi
Picasso, Dans kring fredsduvan, 59x45
Såld: 700 kr
Såldes den 8 september 2008