6255 Färglitografier
Såld: 600 kr
Såldes den 1 februari 2016 -
7534 Oljemålning
Signerad, Franz Glatzl, Kustklippor. 80x110
Såld: 350 kr
Såldes den 25 mars 2013
Föremål som liknar Franz Glatzl
- Träfflista
- alla
- Visa alla