4015 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 april 2011 -
4621 Fat
Såld: 350 kr
Såldes den 10 januari 2011 -
4180 Färglitografi
'Flykten från Egypten', 1800-tal, 50x64
Såld: 750 kr
Såldes den 3 maj 2004
Föremål som liknar Flykten från Egypten
- Träfflista
- alla
- Visa alla