Föremål som liknar Flavet
5482 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2022
1332 Blandteknik
Claude Flavet (f. 1940), Frankrike. 80x60 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 26 mars 2018
7183 Oljemålning
Flavet, "What did you Said in the sofa?", 70x100
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2017
2239 Akvarell
Claude Flavet, "Come to me", 16x33
Såld: 200 kr
Såldes den 11 april 2016
1529 Blandteknik
2 st. Flavet, ansikten, ramens innermått: 48x29
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2015
9210 Oljemålningar
2 st, Flavet, 72x60 resp 37x42 ( 1 med reva i duken)
Såld: 600 kr
Såldes den 20 oktober 2014
2203 Oljemålning
Sign Flavet, 70x52
Såld: 300 kr
Såldes den 24 februari 2014
9485 Blandteknik
Flavet, stilleben, signerad, 89x69
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2013
9102 Akvarell
Flavet, 1971, 50x70
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2013