Föremål som liknar Fiskare
8123 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 1 april 2024
8373 Träsnitt
Såld: 4.800 kr
Såldes den 1 april 2024
6074 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 18 mars 2024
3258 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 januari 2024
1006 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 december 2023
3090 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 november 2023
9164 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
5132 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 2 oktober 2023
3186 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 18 september 2023