Föremål som liknar Figurer

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6447 Vas
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6332 Oljemålning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5389 Färgetsning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 3550 Bonad
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 3053 Litografi
    Såld: 700 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 3254 Oljemålning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 2004 Färglitografi
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 9017 Etsning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 17 november 2025
  • 8206 Vas
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 10 november 2025