8193 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 21 februari 2022 -
8714 Mapp
Fgk, 5 st, bland annat Rodhe, 1973, oramad
Såld: 600 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
5212 Etsning
Efter Carl Larsson, Ffgk, "Lisbeth". Motivet: 27x19
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2019
2155 Akvatint / ets..
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
7679 Litografi
Såld: 800 kr
Såldes den 29 maj 2017 -
5549 Grafiska blad
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 april 2017
2038 Etsning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
7081 Etsning
Axel Fridell, 1932, Ffgk-36, Tyska kyrkan, 37x25
Såld: 2.200 kr
Såldes den 7 februari 2005