2085 Färgetsning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 november 2022 -
8347 Serietidningar
3st pärmar, Bland annat, Fantomen, Stålmannen
Såld: 500 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
5010 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 13 januari 2020
3115 Färglitografi
Såld: 5.400 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
5267 Serietidningar
Såld: 100 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
5074 Serietidning
Fantomen, "Nr 1 1950"
Såld: 2.800 kr
Såldes den 12 juni 2017
2508 Seriealbum
diverse, 1940-/50-tal, bland annat Fantomen 1944
Såld: 4.000 kr
Såldes den 19 september 2016 -
5340 Serietidningar
56 st, Fantomen
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
1274 Relief
Såld: 300 kr
Såldes den 11 juni 2012