Föremål som liknar FR
-
4037 Akvareller
2 st, omkring 1900, avbildningar från Pompei, Rago..//
Såld: 600 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4211 Skulptur
Glas, Lalique, France. Längd: 11 cm. Höjd: 6,5 cm
Såld: 350 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
3214 Takplafond
Frostat glas med bladdekor. Diameter: 55 cm
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4209 Kuddar
Ett par, uppsydda av tyg från Svenskt Tenn, Josef ..//
Såld: 1.200 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Såld: 350 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
3344 Herrbetjänt
Fratelli Reguitti, Italien, märkt FR Brevettato Ma..//
Såld: 1.500 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Såld: 1.300 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Såld: 12.000 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3383 Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Vene..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024