5438 Broscher
Såld: 500 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
9046 Skedar
9st, förgylld silver. Vikt: 430g. Längd: 15-17cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 9 december 2019 -
8363 Sked
Förgylld Silver, 1700-tal längd: 21. 5 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 1 juni 2015
7544 Miniatyr gouache
Empire, med förgylld silver ram i etui, längd: 6, 5
Såld: 700 kr
Såldes den 3 februari 2014