2648 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 10 september 2018 -
2647 Oljemålning
Såld: 100 kr
2312 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018
2311 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018 -
6495 Akvarell
Evert Duhán, Man med åsna, Spanien 1954, 32 x 40
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2014 -
2624 Blandteknink
Evert Duhán, signerad. 1956, Åsna, motivet: 39x48
Såld: 100 kr
Såldes den 24 februari 2014
2623 Oljemålning
Evert Duhán, signerad. 1966, Rödvinsglaset, 41x33
Såld: 150 kr
Såldes den 24 februari 2014 -
3061 Oljemålning
Evert Duhán, Blomstilleben, 40 x 31
Såld: 700 kr
Såldes den 31 oktober 2005 -
4168 Oljemålning
Evert Duhán, 'S:t Marcel Ardécho' 1947, 38x47
Såld: 800 kr
Såldes den 12 september 2005