Föremål som liknar Eva Stockhaus
6038 Grafiska blad ..
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2024
3403 Parti teckning..
Såld: 450 kr
Såldes den 22 januari 2024
5500 Trägravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 22 november 2021
8129 Trägravyr
Såld: 200 kr
Såldes den 17 maj 2021
4198 Trägravyr
Såld: 250 kr
Såldes den 7 september 2020
6208 Trägravyr
Såld: 250 kr
Såldes den 20 januari 2020
8187 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 2 december 2019
1122 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 19 augusti 2019
2036 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 oktober 2018