3123 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 19 december 2022 -
8191 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 25 oktober 2021 -
7694 Oljemålning
Eva Holmberg, Paris, 45x37
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016
2081 Oljemålning
Eva Holmberg Jacobsson, 45x54
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 mars 2015 -
8259 Färglitografi
Signerad, Eva Holmberg, inomhusinteriör, 33x27
Såld: 100 kr
Såldes den 22 september 2008 -
1448 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 oktober 2007