6023 Färglitografi
Eva Genberg, fåglar, 67/200, signerad, motivet: 40x47
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
6630 Färglitografi
Eva Genberg, Fåglar, 40 x 48
Såld: 300 kr
Såldes den 4 oktober 2004 -
6228 LITOGRAFI
Eva Genberg, 64/300, 40x50
Såld: 250 kr
Såldes den 26 mars 2001
Föremål som liknar Eva Genberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla