8187 Fiol
med stråke i väska, etikettsignerad
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 februari 2014 -
6030 Bricka
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 januari 2010 -
4356 Bricka
Etikettsign. Fornasetti, dia 39, 5
Såld: 950 kr
Såldes den 24 november 2008
5314 Spegel
Såld: 5.200 kr
Såldes den 6 februari 2006 -
3032 KONSOLBORD
Såld: 7.000 kr
Såldes den 12 mars 2001