8554 MIRROR
Sold: SEK 3400
Sold den 10 november 2025 -
8187 VIOLIN
med stråke i väska, etikettsignerad,
Sold: SEK 2000
Sold den 17 februari 2014 -
6030 TRAY
Sold: SEK 1500
Sold den 25 januari 2010
4356 Bricka
Etikettsign. Fornasetti, dia 39, 5
Sold: SEK 950
Sold den 24 november 2008 -
5314 MIRROR
Sold: SEK 5200
Sold den 6 februari 2006 -
3032 KONSOLBORD
Sold: SEK 7000
Sold den 12 mars 2001